Kancelář

Mnoho podnikatelů sice začíná své aktivity přímo ze svého domova, dříve nebo později však u každého prosperujícího obchodu přijde na řadu potřeba vlastní kanceláře, která bude sloužit jako administrativní a obchodní centrum firmy.

Můžete si samozřejmě koupit vlastní fyzické prostory a svou kancelář si v nich na vlastní náklady zařídit. Vybudování zařízené kanceláře "od píky" však stojí spoustu času, usílí a peněz. 

Pokud je vám tato představa jako mnohým vašim kolegům z nějakého důvodu vzdálená, ideálním řešením pro vás může být obrátit se na profesionály poskytující pronájem plně zařízených kanceláří. Kupříkladu takový pronájem kanceláří v Praze vás může přijít už jen na něco málo přes 10 tisíc korun měsíčně.

 

Sídlo firmy

Důležitou stránkou vašeho podnikatelského života je i sídlo společnosti. To samozřejmě nemusí být ve stejném fyzickém prostoru jako vaše kancelář, každá právnická osoba ho však musí mít zapsané oficiálně v obchodním rejstříku, kde je také veřejně k dispozici k nahlédnutí např. i vašim potenciálním klientům. 

Sídlo firmy (obchodní adresa) shodné s adresou trvalého bydliště, či v nějakém malém okresním městě nebo na vesnici působí přitom mnohem méně reprezentativním a důvěryhodným dojmem než např. obchodní adresa v atraktivní lokalitě hlavního města.

 

! HORKÝ TIP -> Virtuální kancelář <- HORKÝ TIP !

V neposlední řadě si také můžete pronajmout tzv. virtuální kancelář, což je nejsnadnější, nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak získat veškeré výhody vlastní plně zařízené kanceláře.